Jeugdkamp 2025

Jeugdkamp 2025 – Vakantiedorp de Jutberg
In het weekend van 13 en 14 september heeft de jeugd van Last Gear een fantastisch jeugdkamp gehad bij Vakantiedorp de Jutberg in Laag-Soeren. De groepen Wit, Geel en Groen (voornamelijk basisschool leeftijd) sloegen hun tenten op op het trekkersveldje. We waren in totaal met 30 kinderen en ouders. Er was ook een groepstent welke we van Atletiekvereniging AV Gelre te leen hadden. Alle ouders staken de handen uit de mouwen en al snel hadden we een echt kamp opgezet met tafels, kooktoestellen en keukengerei. De kinderen gingen al snel spelen op de camping om pas voor de lunch terug te komen.
Na de lunch tijd voor een rondje op de mountainbike. De route ligt vlak langs de camping dus ideaal. We hadden er prachtig najaar weer bij. Bij terugkomst werd de fietskleding razendsnel vervangen door de zwemkleding en doken de kinderen het zwembad in.
Het avondeten dreigde in het water te vallen door de vele regen die opkwam, maar we werden gered door de eigenaren van de camping en mochten gebruik maken van de Kekuli, een half onder de grond gelegen ronde hut met een vuurplaats in het midden. Hier hebben we hamburgers, worstjes en friet gegeten. Regelmatig gingen de kinderen buiten in de regen spelen om daarna bij het vuur weer op te drogen. Na een dag buiten en met volle maag, de warmte van het vuur en vroeg donker, hielden de meesten het niet lang vol en rond 9uur lagen ze al op een oor.
De volgende ochtend was er na het ontbijt nog tijd om te spelen, de meesten doken daarop weer het zwembad in. De ouders mochten opruimen en tegen 12u ging iedereen moe maar voldaan weer naar huis.
Namens de jeugdcommissie,
Sjaak
Hierbij een korte bijdrage van Luna (6 jaar uit groep Wit).
Ik vond het kamp heel leuk. Het leukste vond ik eigenlijk heel veel maar als ik moet kiezen dan denk ik dat ik het zwemmen het leukste vond. Ik vond de glijbaan leuk. Bij het mountainbiken vond ik het afdalen leuk, dat gaat zo lekker snel. Langs de Schotse hooglander was wel een beetje spannend. ‘s Avonds hebben we lekker gegeten bij het kampvuurtje. Volgend jaar kom ik denk ik weer.
Groet Luna






