Eerbeekse MTB Veldtoertocht 2021

Flyer Eerbeekste MTB Veldtoertocht 2021b

Toertocht updates

Op zaterdag 18 september organiseren we weer de Eerbeekse MTB Veldtoertocht. Wij zijn druk met de vergunningen, vrijwilligers en corona-aanpassingen en houden je via deze pagina up-to-date.

 • Datum: 18 september 2021
 • Locatie: Eerbeek
 • Meer info: Eerbeekse MTB Veldtoertocht
 • Inschrijven – In verband met de corona maatregelen werken we dit jaar met vaste starttijden en alleen via voorinschrijving op fietssport.nl!!
 • Toertocht-commissie kan je ook bereiken via het contactformulier, stuur naar veldtoertocht).
 • Deze toertocht wordt georganiseerd onder auspiciën van de NTFU

 

Laatste update – 21/09

De Eerbeekse MTB veldtoertocht 2021 is dus afgelopen zaterdag verreden en als we naar de reacties kijken, dan mogen we spreken van een geslaagd evenement. Een groot aantal deelnemers hebben ons laten weten dat zij genoten hebben van de uitgepijlde routes en het heerlijke BBQ-broodje bij de finish. Waar wij vooral trots op zijn is dat de positieve en enthousiaste bijdrage van onze vrijwilligers ook vaak genoemd wordt, top!!!

De foto’s zijn ondertussen gepubliceerd en we zullen de link delen met de deelnemers.

Tot slot hebben we van de NTFU ook nog het certificaat Extra Goed Geregeld gekregen voor de Eerbeekse MTB Veldtoertocht, super!!!

Tot volgend jaar maart bij de volgende editie van de Eerbeekse MTB Veldtoertocht.


Praktische info – mail naar deelnemers (15/09)

Beste deelnemer van de Eerbeekse MTB Veldtoertocht 2021,

Je hebt je ingeschreven voor onze toertocht van aankomende zaterdag, 18 september 2021 en in deze mail vind je wat praktische informatie. Super dat je je ingeschreven hebt en laten we er samen een mooie tocht van maken.

Corona-maatregelen

Heel vervelend dat we dit als eerste punt moeten noemen, maar we kunnen er niet om heen. We moeten ons nog steeds aan de richtlijnen houden en onderstaand onze belangrijkste maatregelen / aanpassingen:

 • Alle deelnemers zijn via de voorinschrijving bekend.
 • Alle deelnemers starten in tijdslots (gekozen bij inschrijving).
 • Alle deelnemers worden geregistreerd bij de start (scan en go).
 • Bij de start, onderweg en bij de finish houden we 1,5 meter afstand tot elkaar.
 • Eten en drinken wordt op een aangepaste wijze verstrekt.
 • De kleedkamers / douches zijn gesloten.
 • Bij de finish hebben we geen zitplaatsen om zo alsnog een vergunning te verkrijgen als doorstroomlocatie…….maar wel een hapje en drankje ToGo!

Bereikbaarheid

De provincie is aan het werk aan de weg tussen de A50 en Eerbeek (N786). In het centrum van Loenen is de weg afgesloten tussen de Hoofdweg en de Droefakkers. Er zijn omleidingen ingesteld en informatie is te vinden bij de Provincie Gelderland – N786. Houd rekening met extra reistijd!!

Parkeren

Je kunt vlak bij de start in de omgeving parkeren en onze vrijwilligers zullen je daarbij helpen. Volg de aanwijzingen van onze vrijwilligers op. Vanaf de parkeerplaatsen is het maximaal 5 minuten fietsen naar de start aan de Händelstraat (volg de borden Start).

Start

De start is aan de Händelstraat bij het clubgebouw van Last Gear. Bij het aanmelden heb je een starttijd gekozen. Zorg ervoor dat je rond die tijd op het veld bent (max 10 minuten van tevoren), hou je inschrijving met barcode gereed en loop met de fiets aan de hand langs de scan en go. Je krijgt een evenementenbandje en daarna kun je beginnen aan je toertocht (veel plezier).

De toertocht

Geniet vooral van de tocht en de omgeving en zorg ervoor dat langzamere en snellere fietsers ook kunnen genieten. In de route zijn een aantal Extremes opgenomen, deze vereisen extra technisch vaardigheden. Overschat jezelf niet. Je kunt een extreme ontwijken door de hoofdroute te blijven volgen, bij het bordje ‘Verzamelpunt” kun je wachten op anderen die de extreme wel gedaan hebben.

Voor de 30-route hebben we een rustpost na 17 kilometer, voor de 50-route na 17 en 36 kilometer en voor de 70-route na 17 en 41 kilometer.

De route is ook beschikbaar als GPS (de link staat in de mail naar de deelnemers, heb je de mail niet ontvang, gebruik dan het contactformulier, stuur naar veldtoertocht).

De finish

De finish is op het veld en daar krijg je nog een hapje en een drankje. Helaas hebben we geen zitplaatsen op het veld en is er geen verkoop. Dit in verband met de definitie van een doorstroomlocatie. Je kunt natuurlijk op het veld even uitrusten en wachten op je medefietsers, maar hou je fiets bij je en blijf niet te lang op het veld staan.

En dan nog even wat belangrijke regels:

 • Deze toertocht wordt georganiseerd onder auspiciën van de NTFU
 • Deelname is geheel op eigen risico, de organisatie aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid veroorzaakt of geleden door de deelne(e)m(st)er
 • Het dragen van een helm is verplicht
 • Het evenementenbandje dat op de dag zelf wordt verstrekt is verplicht. Alleen daarmee heb je recht op verzorging en assistentie onderweg
 • Houdt je aan alle verkeersregels
 • Blijf op de route
 • Gooi geen afval in de natuur, er staan containers op de rustposten en bij de finish
 • Eventuele seingevers hebben geen officiële verkeersfunctie
 • De toertocht is geen wedstrijd! Respecteer de langzamere deelnemers
 • Volg de aanwijzingen van de vrijwilligers/organisatie
 • Volg de gedragscode MTB
 • Houd je aan de Corona-maatregelen
 • En als er wat is, bel dan het noodnummer: 0313-653621

Tot slot

Veel plezier op deze zaterdag 18 september 2021 tijdens de Eerbeekse MTB Veldtoertocht en geniet van de toertocht en de mooie omgeving. Mocht het op een locatie te druk worden of mocht je bepaalde regels net even vergeten zijn, dan zullen onze vrijwilligers je hierop aanspreken. Volg hun aanwijzingen en instructies op, want onze vrijwilligers zorgen er voor dat dit evenement mogelijk is.

 


Kom jij volgende week, 18 september 2021, onze MTB toertocht rijden?

 • Parkeren bij de start
 • Bijzondere ontvangst
 • Drie afstanden: 30, 50, 70 km
 • Verschillende extremes
 • Nieuwe routes helemaal uitgepijld en met GPX bestand!!!
 • Verzorging onderweg
 • Hapje en drankje ToGo bij de finish

Wij wensen je alvast een mooie tocht en graag tot 18 september!


Update toertocht 2021 – 9 september 2021

De Eerbeekse MTB Veldtoertocht op 18 september komt snel dichterbij.

Gisteravond is de route definitief vastgesteld en hebben we toestemming gekregen voor de route en de rustposten. We hebben de 70 kilometer lus moeten verplaatsen, maar hierdoor hebben we wel een Extreme van 3,3 kilometer kunnen toevoegen 😊 Extremes zijn optioneel en je kunt er langs fietsen.

De 85 vrijwilligers zijn ingedeeld en zullen ons helpen met het uitzetten van de 30, 50 en 70 kilometer routes, het voorbereiden van de rustposten en de catering en bij het parkeren en als verkeersregelaar op de provinciale weg.

Ga naar lastgear.nl of fietssport.nl om je in te schrijven. Alleen voorinschrijving is mogelijk!!!

Tot ziens op 18 september 2021.


Toertocht update – 4 september 2021

Nog zo’n twee weken voor de toertocht en de vergunningen zijn voor een groot deel binnen. Blijft veel werk, veel overleg maar met wat laatste aanpassingen aan de route en de finish komen we er wel.

De leden van Last Gear en een aantal niet leden hebben zich ondertussen aangemeld om te helpen. In totaal hebben zich 95 vrijwilligers aangemeld. Echt mooi dat zovelen willen helpen.

Heb jij je ondertussen al ingeschreven voor de Eerbeekse MTB veldtoertocht van 18 september 2021? Meld je aan via fietssport.nl of kijk op lastgear.nl voor meer informatie.


Toertocht update – 22 Augustus 2021

Afgelopen week hebben we de 30 kilometer route voorgereden en met de bloeiende heide extra mooi. Ondertussen werken we goed samen met de gemeente Brummen en de provincie Gelderland om de vereiste vergunningen te verkrijgen. 

er zijn geen afbeeldingen gevonden


Toertocht update – 18 Augustus 2021

Vanaf 18 augustus 2021 is de voorinschrijving van de Eerbeekse MTB Veldtoertocht weer open. Ga naar de fietssport website om je in te schrijven voor de 30, 50 of 70 kilometer route.


 

Leave your comment